Rozvrhy hodin

Seminární místnost

PONDĚLÍ

  • 13:00 – 19:00  Zvukařská škola 

ÚTERÝ

  • 9:15 – 11:00  Hudební škola YAMAHA
  •  16:00 – 16:45  Hudební škola YAMAHA
  •  18:15 – 19:00  Rehabilitační cvičení na míčích

STŘEDA

  • 9:00 – 12:00 PROMIMI 
  • 17:30 – 19:45   Cvičení po porodu

ČTVRTEK 

  • 17:30 – 20:30  Cvičení po porodu 

Divadelní sál

PONDĚLÍ

  • 13:00 – 18:00 – Zvukařská škola 
  • 20:00 – 21:00 – Powerjóga

ÚTERÝ

  • 17:30 – 19:00  Jóga
  • 19:00 – 20:00  Orientální tanec

STŘEDA

  •   17:00 – 18:00  Cvičení pro ženy – kruhový trénink
  •   20:00 – 21:00  Pilates

ČTVRTEK

  • 16:00 – 18:00  Moderní gymnastika SK Triumf
  •  18:00 – 19:00  Bodystyling – kondiční cvičení
  •  19:00 – 21:00  Společenský tanec 

PÁTEK

  • 18:00 – 19:00 Rehabilitační cvičení pro muže a ženy

Tělocvična

PONDĚLÍ

  • 9:00 – 10:00 – cvičení rodičů s dětmi
  • 10:00 – 13:30 – MC Frydolínek
  • 16:00 – 18:00  Cvičení rodičů s dětmi
  • 18:00 – 19:00 – ZRTV – seniorky
  • 19:00 – 20:30  Volejbal (Sokol Hostivař)
  • 20:30 – 21:30 Volejbal

                     

ÚTERÝ

  • 9:00 – 13:30  MC Frydolínek
  • 14:00 – 17:00 Moderní gymnastika SK Triumf Praha
  • 17:00 – 18:00  Vvičení rodičů s dětmi
  • 18:00 – 20:00  Volejbal 
  • 20:00 – 21:30  Basketbal (Sokol Hostivař)

STŘEDA

  • 8:00 – 13:30 MC Frydolínek
  • 14:00 – 17:00 – Moderní gymnastika – SK Triumf Praha
  • 17:00 – 18:00  Cvičení mladších žáků
  • 18:00 – 19:00  Cvičení žáků
  • 19:00 – 20:30  Volejbal (TJ Sokol Hostivař)
  •  20:30 – 22:00  Volejbal (přírodní vědy)

ČTVRTEK 

  • 9:00 – 13:30  MC Frydolínek
  • 16:00 – 18:00  Cvičení předškolních dětí
  •  18:00 – 19:00  Kruhové peklo – cvičení mužů
  •                        19:00 – 21:00 – volejbal 
  •                        21:00 – 22:30 – volejbal (TJ Košík)

PÁTEK 8:00 – 13:30 – Mateřské centrum- školička

  •                15:00 – 17:00 – moderní gymnastika SK Triumf Praha 
  •                18:30 – 20:30 – florbal

NEDĚLE 

  •   16:30 – 18:30  Volejbal
  •   18:30 – 20:00  Nohejbal
  •   20:00 – 22:00 – Volejbal (Sokol Hostivař)