Mateřské centrum Frydolínek

Z důvodů vládníh nařízení je od 12. 10. 2020 do 3. 11. 2020 pozastaven provoz MC Frydolínek. Děkujeme za pochopení.

V ROCE 2020 OSLAVUJEME 20. LET OD ZALOŽENÍ MC FRYDOLÍNEK

PO PRÁZDNINÁCH OTEVŘENO OD 1.ZÁŘÍ.

Hernička pro děti, dopolední pohybové hry s výtvarným koutkem a loutkovým divadlem. Pro děti je připravena herna plná hraček, bazének se skluzavkou, pro holčičky kuchyňka, pro chlapečky dětská dílna. Po celou dobu je pro děti připravený výtvarný koutek, v  tělocvičně mohou vaše děti využít různé prolézačky a sestavy z WESCO  kostek, odrážedla a autíčka. Od 11 hodin je pro děti připravený program – maňásková pohádka, básničky a písničky s ukazováním a s hudebními nástroji, cvičení v tělocvičně s padákem.

Otvírací doba

PONDĚLÍ 10:00 – 13:30

ÚTERÝ 9:00 – 13:30

ČTVRTEK 9:00 – 13:30

Ve středu a v pátek dopoledne je objekt sokolovny uzavřen. (otevřeno pouze pro dopolední hernu bez maminek)

Vstupné

jednorázové vstupné 130.- Kč (dopoledne), členové Sokola  95,- Kč, sourozenec od 1 roku 55,- Kč

permanentka(pro členy Sokola) 8 vstupů 680,- Kč (85,- Kč jeden vstup)

členství v Sokole (roční známka pro děti ) 150,- Kč

Rádi využijeme v našem mateřském centru hračky, odstrkovadla, chodítka po vašich dětech.

Dopoledne bez maminek

• Středa a pátek 8:30.-13:00 hod.
  • pro děti od 2 let

Pro děti je připraven program ve kterém nechybí divadélko, výtvarné tvoření, písničky a básničky. Dětem je k dispozici herna a tělocvična,  za pěkného počasí chodíme ven na zahradu, kde jsou prolézačky a pískoviště. Děti se schází od 8:30 do 9:00 a rodiče si je vyzvedávají mezi 12:30 – 13:00. Dětem se celé dopoledne věnují 2 učitelky (počet dětí omezen na max. 15).

Co s sebou: věci na převlečení, bačkorky, náhradní oblečení (popř. plenky), svačinka a pití (vše podepsané).

Dítě je nutné přihlásit předem. Podmínkou je členství dítěte v Sokole (přihlášku je možné vyplnit na místě).

Přednost mají děti přihlášené k pravidelné docházce před dětmi, které chodí jednorázově.

Cena  za dopoledne 350,- Kč., členství v Sokole (roční známka pro děti) – 150,- Kč

Bližší informace na tel: 737 575 701 nebo info@sokolhostivar.cz

Historie

MC Frydolínek zahájilo svou činnost 2. října 2000. Z prostoru původního marionetového divadélka Sokola Hostivař jsme vytvořili střed MC Frydolínek, kde se nachází herna s hračkami a sezení pro maminky. Původní marionetovou scénu jsme využili na maňásková představení, které hrajeme pro děti každé dopoledne od 11 hodin. Také  využíváme tělocvičnu a každý rok doplňujeme její vybavení, aby byl její prostor pro děti co nejvíc zábavný. Jsou to různé žíněnkové sestavy od firmy WESCO, prolézačky, tunely, houpačky a skluzavky.