Žádáme všechny členy a návštěvníky sokolovny o zvýšené a důsledné dodržování hygienických návyků, zejména důkladné mytí rukou, etikety kýchání, nezdržování se v prostorech s velkým počtem osob.

Zápisy na školní rok 2020/2021 budou probíhat od 24. srpna 2020 – info@sokolhostivar.cz, nebo tel.: +420 737 575 701

Středa 17 – 18 hod – pro děti od 5 do 8 let – cvičitelky Terka a Veronika

Čtvrtek 16 – 17 hod – pro děti od 4 do 7 let- cvičitelky Martina a Bára

Čtvrtek 17 – 18 hod – pro děti od 4 do 7 let – cvičitelky Martina a Bára

• Cena kurzu 1950 Kč /15 lekcí. Platbu můžete provést buď v hotovosti na recepci sokolovny, nebo převodem na účet č. 287535319 kód banky 0800, ve zprávě pro příjemce uveďte prosím jméno a příjmení cvičence a den a hodinu cvičení.

Těší se na vás cvičitelky  Martina a Bára.

• NÁHRADNÍ HODINY: v rámci jiných hodin cvičení předškoláků. Náhrady je možné uplatnit pouze v daném pololetí. Omluvy i náhrady je třeba předem nahlásit mailem: info@sokolhostivar.cz, nebo telefonicky 737 575 701, nebo  osobně na recepci sokolovny