Cvičení dětí

Zápisy na školní rok 2020/2021 začnou 24. 8. 2020

Promimi – cvičení maminek s dětmi od 3 měsíců do 2 let

BROUČCI (od 3 měsíců) – středa 11:30 – 12:00, lekce je vhodná pro miminka, která zvládají první vzpřímení v pozici pasení koníčků do doby než začnou lézt, nebo se plazit. Cílem je naučit miminko správnému přetočení a motivovat k lezení/plazení.

ŽÍŽALKY (od 6 měsíců) – středa 9:15 – 9:55, lekce pro děti, které se plazí nebo lezou do doby, než začnou chodit. V lekcích se zaměřujeme zejména na správnou techniku lezení, postavení, obcházení předmětů, ale také správný sed.

MEDVÍDCI (od 12 měsíců) – středa 10:15 – 11:00, lekce jsou pro děti do 2. let, tedy ty, které samy chodí bez opory. Součástí lekce jsou hry na rozvoj jemné motoriky, orientace v prostoru, rytmizace a manipulace s předměty. Děti se snažíme vést k samostatnosti a porozumění jednoduchým úkolům.

Cena: od 120,- Kč/lekce

Kontakt: Lenka Maštalířová, 777 785 401, lenkymia2@gmail.com, facebook skupina: promimi

Cvičení rodičů s dětmi

Pro děti od 2 do 4 let

pondělí 9:00 – 10:00 (Martina)
pondělí 16:00 – 17:00 (Hanka)
pondělí 17:00 – 18:00 (Hanka)
úterý od 17:00 hodin (Martina)

Cena za kurz (15 lekcí ) 1.800 Kč. (Těm kteří pokračují z minulého školního roku bude z částky odečtena cena za 3 neproběhlé lekce tj. 360,- Kč) Platbu můžete provést buď v hotovosti na recepci sokolovny , nebo převodem na účet č. 287535319 kód banky 0800, ve zprávě pro příjemce uveďte prosím jméno a příjmení cvičence a den a hodinu cvičení

Ke každému dítěti je potřeba jedna dospělá osoba, aby cvičební hodina mohla probíhat plynule a byla plně využita. Cvičí se s různým tradičním i méně tradičním náčiním např. s žížalami, overbally, míči, švihadly, třepetalkami aj.

NÁHRADNÍ HODINY: v rámci jiných hodin cvičení rodičů s dětmi(je třeba je nahlásit na +420 737 575 701) Náhrady je možné uplatnit pouze v daném pololetí.

Středa 17 – 18 hod – pro děti od 5 do 8 let – cvičitelky Terka a Veronika (cvičení předškoláků a mladších žáků)

Čtvrtek 16 – 17 hod – pro děti od 4 do 7 let- cvičitelky Martina a Bára

Čtvrtek 17 – 18 hod – pro děti od 4 do 7 let – cvičitelky Martina a Bára

• Cena kurzu 1950 Kč /15 lekcí.
    (Těm kteří pokračují z minulého školního roku bude z částky odečtena cena za 3 neproběhlé lekce tj. 390,- Kč) Platbu můžete provést buď v hotovosti na recepci sokolovny, nebo převodem na účet č. 287535319 kód banky 0800, ve zprávě pro příjemce uveďte prosím jméno a příjmení cvičence a den a hodinu cvičení.

• NÁHRADNÍ HODINY: v rámci jiných hodin cvičení předškoláků. Náhrady je možné uplatnit pouze v daném pololetí. Omluvy i náhrady je třeba předem nahlásit mailem: info@sokolhostivar.cz, nebo telefonicky 737 575 701, nebo  osobně na recepci sokolovny

Cvičení mladších a starších žáků

Středa od 17 – 18 hod. – pro děti od 5 do 8 let – cvičitelky Terka a Veronika (předškoláci a mladší žáci)

Středa od 18 – 19 hod. pro děti od 8 do 14 let – cvičitelky Terka a Veronika

• Cena kurzu 1950,- Kč/ 15 lekcí. (Těm kteří pokračují z minulého školního roku bude z částky odečtena cena za 3 neproběhlé lekce tj. 390,- Kč) Platbu můžete provést buď v hotovosti na recepci sokolovny (otvírací doba), nebo převodem na účet č. 287535319 kód banky 0800, ve zprávě pro příjemce uveďte prosím jméno a příjmení cvičence a den a hodinu cvičení.
  • info: 737 575 701

Těší se na vás cvičitelky Terka a Veronika.

S SEBOU: vhodné oblečení na cvičení, pevná obuv se světlou podrážkou, podepsanou lahev s pitím

Cvičení je zaměřené na rozvoj všestrannosti a zvýšení fyzické kondice dětí. Hodina je rozdělená do 4 částí – první je zahřívací a formou hry připravuje děti na větší fyzické zatížení v dalších částech hodiny. druhá část – rozcvička- je zaměřena na protažení a posílení svalstva, nejpodstatnější a nejdelší částí hodiny je cvičení na různém nářadí nebo využívá různé tělocvičné náčiní, poslední část je pak věnována relaxaci. Cvičební hodina trvá 55 minut.