Cvičení mladších žáků

Zápisy do kurzů na 1. pololetí šk. roku 2017/18  začínají 28. srpna 2017 – mailem: info@sokolhostivar.cz, telefonicky 737 575 701  nebo  od 4. září osobně na recepci sokolovny (otvírací doba zde….).

Cvičení mladších žáků  začíná 27. září 2017

středa 17:00 – 18:00

• pro děti od 6 do 10 let.
  • Cena kurzu 1500,- Kč + členský příspěvek 100,- Kč pro dítě. Celkem tedy 1600,- Kč.  Platbu můžete provést buď v hotovosti na recepci sokolovny (otvírací doba zde….), nebo převodem na účet č. 287535319 kód banky 0800, ve zprávě pro příjemce uveďte prosím jméno a příjmení cvičence a den a hodinu cvičení.
  • info: 737 575 701
  • přihlášku můžete také vyplnit zde…

Těší se na vás cvičitelky Terka a Bára.

NÁHRADNÍ HODINY: v rámci jiných hodin cvičení předškoláků. Náhrady je možné uplatnit pouze v daném pololetí. Omluvy i náhrady je třeba předem nahlásit mailem: info@sokolhostivar.cz, nebo telefonicky 737 575 701, nebo  osobně na recepci sokolovny (otvírací doba zde….)

S SEBOU: vhodné oblečení na cvičení, pevná obuv se světlou podrážkou, podepsanou lahev s pitím

Cvičení je zaměřené na rozvoj všestrannosti a zvýšení fyzické kondice dětí. Hodina je rozdělená do 4 částí – první je zahřívací a formou hry připravuje děti na větší fyzické zatížení v dalších částech hodiny. druhá část – rozcvička- je zaměřena na protažení a posílení svalstva, nejpodstatnější a nejdelší částí hodiny je cvičení na různém nářadí nebo využívá různé tělocvičné náčiní, poslední část je pak věnována relaxaci. Cvičební hodina trvá 55 minut.