Čtvrtek od 16:00  a 17:00 hod.

• Pro děti od 4 do 7 let ve čtvrtek od 16 a 17 hodin.
  • Cena kurzu 1650,- Kč /15 lekcí (1500,- kurzovné, členský příspěvek a úrazové pojištění pro děti 150, Kč) (stávající cvičenci 1600,- Kč) Platbu můžete provést buď v hotovosti na recepci sokolovny, nebo převodem na účet č. 287535319 kód banky 0800, ve zprávě pro příjemce uveďte prosím jméno a příjmení cvičence a den a hodinu cvičení.

Těší se na vás cvičitelky  Martina a Bára.

Přihlášky a info od na adrese info(zavináč)sokolhostivar.cz, nebo tel.: +420 737 575 701

• NÁHRADNÍ HODINY: v rámci jiných hodin cvičení předškoláků. Náhrady je možné uplatnit pouze v daném pololetí. Omluvy i náhrady je třeba předem nahlásit mailem: info@sokolhostivar.cz, nebo telefonicky 737 575 701, nebo  osobně na recepci sokolovny (otvírací doba)

Cvičení začíná ve čtvrtek 1. 2. a končí 24. 5. Cvičení není 15. 1. (jarní prázdniny) a 29. 3. (Velikonoční prázdniny)