VE ČTVRTEK 28. 9. NENI CVICENI PD.

Zápisy do kurzů na 1. pololetí šk. roku 2017/18  začínají 28. srpna 2017 – mailem: info@sokolhostivar.cz, telefonicky 737 575 701 nebo  osobně na recepci sokolovny  (otvírací doba zde….).

Cvičení začínají 21. září 2017.

Čtvrtek od 16:00  a 17:00 hod.  KURZY OBSAZENY

• Pro děti od 4 do 7 let ve čtvrtek od 16 a 17 hodin.
  • Cena kurzu 1500,- Kč + členský příspěvek 100, Kč pro dítě, tedy celkem 1600,- Kč.  Platbu můžete provést buď v hotovosti na recepci sokolovny, nebo převodem na účet č. 287535319 kód banky 0800, ve zprávě pro příjemce uveďte prosím jméno a příjmení cvičence a den a hodinu cvičení.

Těší se na vás cvičitelky  Martina a Daniela :-).

Přihlášky a info od na adrese info(zavináč)sokolhostivar.cz, nebo tel.: +420 737 575 701

Přihlášku můžete vyplnit také zde…

• NÁHRADNÍ HODINY: v rámci jiných hodin cvičení předškoláků. Náhrady je možné uplatnit pouze v daném pololetí. Omluvy i náhrady je třeba předem nahlásit mailem: info@sokolhostivar.cz, nebo telefonicky 737 575 701, nebo  osobně na recepci sokolovny (otvírací doba zde….)