V souvislosti s šířením virové nákazy CONVID – 19 a v souladu s rozhodnutím bezpečnostní rady Magistrátu hl. m. Prahy se zatím NEOMEZUJE činnost oddílů TJ Sokol Hostivař ani Mateřského centra Frydolínek. Pro další informace sledujte naše webové stránky.

Žádáme všechny členy a návštěvníky sokolovny o zvýšené a důsledné dodržování hygienických návyků, zejména důkladné mytí rukou, etikety kýchání, nezdržování se v prostorech s velkým počtem osob.

• Pro děti od 4 do 6 let ve čtvrtek od 16 a 17 hodin. OBA TERMÍNY OBSAZENY
  • Cena kurzu 1950 Kč /15 lekcí. Platbu můžete provést buď v hotovosti na recepci sokolovny, nebo převodem na účet č. 287535319 kód banky 0800, ve zprávě pro příjemce uveďte prosím jméno a příjmení cvičence a den a hodinu cvičení.

Těší se na vás cvičitelky  Martina a Bára.

• NÁHRADNÍ HODINY: v rámci jiných hodin cvičení předškoláků. Náhrady je možné uplatnit pouze v daném pololetí. Omluvy i náhrady je třeba předem nahlásit mailem: info@sokolhostivar.cz, nebo telefonicky 737 575 701, nebo  osobně na recepci sokolovny