Informace pro rodiče – slavnostní akademie 1. 11. 2019

Akademie se koná u příležitosti 150. výročí založení první sokolské jednoty v Hostivaři. Slavnostní zahájení začne v 18:30, děti budou vystupovat mezi prvními, počítáme že do 19:00 max. 19:30 hod bychom měli skončit.

Sraz: 18:00 v sokolovně na galerii – cvičitelky si převezmou děti, rodiče si mohou najít vhodná místa k sezení

Oblečení: chlapci – kraťasy, děvčata – legíny (na délce nezáleží), trička dostanou děti sokolská

Čtvrtek od 16:00  a 17:00 hod. Martina a Bára

Zápisy na šk.rok 2019/20 začínají od 26.srpna 2019

První hodina bud 26.září 2019

• Pro děti od 4 do 6 let ve čtvrtek od 16 a 17 hodin. OBA TERMÍNY OBSAZENY
  • Cena kurzu 1950 Kč /15 lekcí. Platbu můžete provést buď v hotovosti na recepci sokolovny, nebo převodem na účet č. 287535319 kód banky 0800, ve zprávě pro příjemce uveďte prosím jméno a příjmení cvičence a den a hodinu cvičení.

Těší se na vás cvičitelky  Martina a Bára.

• NÁHRADNÍ HODINY: v rámci jiných hodin cvičení předškoláků. Náhrady je možné uplatnit pouze v daném pololetí. Omluvy i náhrady je třeba předem nahlásit mailem: info@sokolhostivar.cz, nebo telefonicky 737 575 701, nebo  osobně na recepci sokolovny (otvírací doba)