Čtvrtek od 16:00  a 17:00 hod. Martina a Bára KURZY JSOU OBSAZENY

Zápisy na šk.rok 2018/19 začínají od 27.srpna  a první hodina je 4.října.

• Pro děti od 4 do 7 let ve čtvrtek od 16 a 17 hodin.
  • Cena kurzu 1700 Kč /15 lekcí (1500 Kč kurzovné, člens. příspěvek a úrazové pojištění pro děti 200 Kč)  (Stávající cvičenci 1550 Kč). Platbu můžete provést buď v hotovosti na recepci sokolovny, nebo převodem na účet č. 287535319 kód banky 0800, ve zprávě pro příjemce uveďte prosím jméno a příjmení cvičence a den a hodinu cvičení.

Těší se na vás cvičitelky  Martina a Bára.

• NÁHRADNÍ HODINY: v rámci jiných hodin cvičení předškoláků. Náhrady je možné uplatnit pouze v daném pololetí. Omluvy i náhrady je třeba předem nahlásit mailem: info@sokolhostivar.cz, nebo telefonicky 737 575 701, nebo  osobně na recepci sokolovny (otvírací doba)

Cvičení začíná ve čtvrtek 4.10.2018