Rozvrhy hodin

Seminární místnost

PONDĚLÍ – 13 – 19 – Zvukařská škola 

ÚTERÝ 9:15 – 11:00 hudební škola YAMAHA

               17:00 – 17:45 hudební škola YAMAHA

                18:00 – 19:00 rehabilitační cvičení na míčích

STŘEDA 15:00 – 17:15 Play wisely – Helen Doron English 

                  17:30 – 19:45 – cvičení po porodu

ČTVRTEK  17:30 – 20:30 – cvičení po porodu 

Divadelní sál

PONDĚLÍ 14:00 – 18:00 – Zvukařská škola 

                    20:00 – 21:00 – Power Jóga

ÚTERÝ – 16:30 – 17:30 – Artimo- latinské tance pro děti

                   17:30 – 19:00 – jóga

                   19:00 – 20:00 – orientální tanec pro ženy

STŘEDA 15:00 – 16:00 – Artimo – latinské tance pro ženy

                  17:00 – 18:00 – Cvičení 5 tibeťanů

                   19:00 – 20:00 – Latinské tance pro ženy

                   20:00 – 21:00 – Pilates

ČTVRTEK 16:00 – 18:00 – moderní gymnastika SK Triumf

                     18:00 – 19:00 – Aerobic – kondiční cvičení

                      19:00 – 21:00 – Společenský tanec 

PÁTEK 18:00 – 19:00 ZRTV ženy

Tělocvična

PONDĚLÍ – 9:00 – 10:00 – cvičení rodičů s dětmi

                      10:00 – 13:30 – Mateřské centrum

                       16:00 – 18:00 – cvičení rodičů s dětmi

                       18:00 – 19:00 – ZRTV

                        19:00 – 20:30 – volejbal (Sokol Hostivař)

                         20:30 – 22:00 – florbal (scénografie)

ÚTERÝ – 9:00 – 13:30 – mateřské centrum

                  14:00 – 17:00 – moderní gymnastika SK Triumf Praha

                   17:00 – 18:00 – cvičení rodičů s dětmi

                   18:00 – 20:00 – volejbal 

                   20:00 – 21:30 – basketbal (Sokol Hostivař)

STŘEDA 8:00 – 13:30 – Mateřské centrum – školička

                 14:00 – 17:00 – Moderní gymnastika – SK Triumf Praha

                  17:00 – 18:00 – cvičení mladších žáků

                  18:00 – 19:00 – nohejbal 

                  19:00 – 20:30 – volejbal (TJ Sokol Hostivař)

                  20:30 – 22:00 – volejbal (přírodní vědy)

ČTVRTEK – 9:00 – 13:30 – Mateřské centrum 

                       16:00 – 18:00 – cvičení předškolních dětí

                       18:00 – 19:00 – volejbal

                       19:00 – 21:00 – volejbal 

                       21:00 – 22:30 – volejbal (TJ Košík)

PÁTEK 8:00 – 13:30 – Mateřské centrum- školička

               15:00 – 17:00 – moderní gymnastika SK Triumf Praha 

               18:30 – 20:30 – florbal

NEDĚLE  14:00 – 16:00 Nohejbal 

                   16:00 – 18:00 volejbal

                    18:00 – 19:30 nohejbal

                    20:00 – 21:30 – rekreační volejbal