Přihláška

Milí přátelé loutkáři,

srdečně Vás zveme na přehlídku amatérského loutkového divadla „PRAŽSKÝ TAJTRLÍK“, která se vždy koná o víkendu na konci března v prostorech Švehlovy sokolovny a  Divadélka Frydolín,  U Branek 674/7, Praha 10 – Hostivař.

Přehlídka je určena pro tradiční i netradiční amatérská loutková divadla všech věkových kategorií, která hrají pro děti i dospělé. Všechna představení bude sleduje  odborná porota, která po skončení bloku představení vede veřejný rozborový seminář a na závěr doporučí a nominuje představení pro Loutkářskou Chrudim a udělí zvláštní putovní ocenění této přehlídky – cenu Pražský Tajtrlík.

Máte-li zájem účastnit se této přehlídky, vyplňte níže uvedenou přihlášku a pár slov o souboru, do 31. 12. Hlavním pořadatelem je Divadélko Frydolín TJ Sokol Hostivař a občanské sdružení Tyjátr.

Kromě občerstvení a příspěvku na cestovné vám můžeme nabídnout příjemné prostředí pro debaty a setkání s ostatními loutkáři.

Informace o předchozích ročnících přehlídky a aktuality najdete na těchto stránkách.

Těšíme se na Vás

Mgr.Petra Šikýřová a Mirek Ryšavý (ředitelé přehlídky)

PŘIHLÁŠKA a INFORMACE O INSCENACI

Prosíme – vyplňte úplně obě části

Pořadatel postupové přehlídky: TJ Sokol Hostivař a Tyjátr o.s. do přehlídkového programu
Loutkářské Chrudimi v pořadí

SOUBOR

Název souboru: Telefon (mobil):
Adresa: E-mail:
PSČ: Web:

VEDOUCÍ SOUBORU

Jméno: Mobil:
Adresa: E-mail:
Telefon: Jiné spojení:

INSCENACE

Název:
Délka představení (bez přestávky):
Přestávka:

Minimální čas na přípravu představení: , na bourání:

HRACÍ PROSTOR

Kukátko Hala Amfiteátr Avenue Aréna Prstenec Jiné
Rozměry, min. šířka: , hloubka: , výška:
Případně uveďte rozměry a proveďte jednoduchý nákres, včetně uspořádání hlediště.

Pokud znáte Chrudimská jeviště (a další prostory), který by inscenaci nejlépe vyhovoval?
 DKP – velký sál DKP – malý sál MED ZŠ Husova

Mimořádné technické vybavení, které je třeba zajistit v místě (pianino, praktikábly, tahy a podobně):

Soubor používá vlastní zvukovou aparaturu  ano ne, světelnou aparaturu  ano ne
Maximální počet diváků (je-li omezen): . Divácká adresa: od do .

Počet osob nezbytně nutných k realizaci představení celkem: , z toho hrajících ,
dětí do 15 let / Celkem mužů , žen
U souborů mládeže uveďte průměrný věk: a věkový rozsah: .

Způsob přepravy souboru:
Předpokládaná výše nákladů na dopravu

Jméno odpovědného zástupce souboru:
Jméno navrhovatele (pořadatele přehlídky):

Dále přikládáme

Fotografie z inscenace:
Scénář nebo text předlohy:

BLIŽŠÍ ÚDAJE O INSCENACI

Prosíme o úplné údaje – tato část slouží jako podklad pro programovou brožuru, zpravodaj atd.

Autor (a autor předlohy): Překladatel:
Dramatizátor: Režie:
Scénografie: Loutky:
Kostýmy: Druh(y) loutek:
Hudba: Hudebníci:
Další spolupracovníci:

Osoby a obsazení

Základní údaje o souboru

Několik slov o autorovi (autorech), inscenátorech, respektive o inscenační tradici hry

Datum premiéry:

Souhlasím s pravidly