Moderní gymnastika

Sportovní klub TRIUMF Praha

Moderní gymnastiky

Klub moderní gymnastiky SK TRIUMF Praha založila v roce 1998, nejúspěšnější česká moderní gymnastka konce milénia, olympionička a dlouholetá reprezentantka Lenka Oulehlová. Ta je zároveň hlavní trenérkou klubu.

V SK TRIUMF se věnujeme především dívkám školního a předškolního věku. Věkové rozpětí gymnastek je od 4 do 18 let.

Trénujeme v tělocvičnách sokolovny v Hostivaři. Od školního roku 2005/ 06 přibyla baletní průprava. Baletní pedagog dochází přímo k nám do sokolovny.

SK TRIUMF Praha tradičně zahajuje školní rok náborem nových členek.

Členky našeho klubu se pravidelně zúčastňují řady domácích i mezinárodních soutěží po celý rok.

Zveme pohybově nadané dívky ročníků narození 2011 a starší do přípravky moderní gymnastiky.

Náboru se můžete zúčastnit od 14. září 2016 vždy ve středu v 15 – 17 hodin

v tělocvičně TJ Sokol Hostivař v ulici U Branek – vedle tenisových kurtů.

S sebou přiléhavý cvičební úbor.

Tréninky pro nejmenší probíhají vždy ve středu od 15 do 16 hodin tamtéž.

Cvičení je zaměřeno na celkový rozvoj pohybových dovedností, jehož součástí je všeobecná gymnastická průprava, cvičení s náčiním, správné držení těla a základy akrobacie.

Máte další dotazy? Volejte 603 439 607, pište na SKTriumf@seznam.cz, koukněte na náš web sktriumf.webnode.cz nebo na facebook.com/sktriumf. A úplně nejlépe uděláte, když ve středu přijdete, trénink si zdarma vyzkoušíte a na vše se doptáte osobně.Těšíme se na vás!