Moderní gymnastika

SK Triumf Praha

 

Klub moderní gymnastiky SK Triumf Praha založila v roce 1998, nejúspěšnější česká moderní gymnastka konce milénia, olympionička a dlouholetá reprezentantka Lenka Oulehlová. Ta je zároveň hlavní trenérkou klubu.

V SK Triumf se věnujeme především dívkám školního a předškolního věku. Věkové rozpětí gymnastek je od 4 do 18 let.

Trénujeme v tělocvičnách sokolovny v Hostivaři. Dívky se v rámci moderní gymnastiky seznámí také s baletem. V neposlední řadě jsou také pod dozorem fyzioterapeutky. Členky našeho klubu se pravidelně zúčastňují řady domácích i mezinárodních soutěží po celý rok. 

SK Triumf Praha tradičně zahajuje školní rok náborem nových členek.

Zveme pohybově nadané dívky vě věku 5 až 7 let  do přípravky moderní gymnastiky.

Náboru se můžete zúčastnit od poloviny září    v tělocvičně TJ Sokol Hostivař v ulici U Branek 7–vedle tenisových kurtů. Nejaktuálnější informace včetně konkrétních časů naleznete na stránkách klubu.

 S sebou přiléhavý cvičební úbor.

Cvičení je zaměřeno na celkový rozvoj pohybových dovedností, jehož součástí je všeobecná gymnastická průprava, cvičení s náčiním, správné držení těla a základy akrobacie.

 

Máte další dotazy? Volejte 603 439 607, pište na SKTriumf@seznam.cz, koukněte na náš web sktriumf.webnode.cz nebo se podívejte na nejnovější informace na facebook.com/sktriumf.

A úplně nejlépe uděláte, když v úterý nebo ve středu přijdete, trénink si zdarma vyzkoušíte a na vše se doptáte osobně. Těšíme se na vás!