Moderní gymnastika

Sportovní klub TRIUMF Praha

Klub moderní gymnastiky SK TRIUMF Praha založila v roce 1998, nejúspěšnější česká moderní gymnastka konce milénia, olympionička a dlouholetá reprezentantka Lenka Oulehlová. Ta je zároveň hlavní trenérkou klubu.

V SK TRIUMF se věnujeme především dívkám školního a předškolního věku. Věkové rozpětí gymnastek je od 4 do 18 let.

Trénujeme v tělocvičnách sokolovny v Hostivaři. Od školního roku 2005/ 06 přibyla baletní průprava. Baletní pedagog dochází přímo k nám do sokolovny.

SK TRIUMF Praha tradičně zahajuje školní rok náborem nových členek.

Členky našeho klubu se pravidelně zúčastňují řady domácích i mezinárodních soutěží po celý rok.

Zveme pohybově nadané dívky ročníků narození 2012 a starší do přípravky moderní gymnastiky.

Náboru se můžete zúčastnit od 13. září 2017 vždy ve středu v 15 – 17 hodin

v tělocvičně TJ Sokol Hostivař v ulici U Branek – vedle tenisových kurtů.

S sebou přiléhavý cvičební úbor.

Tréninky pro nejmenší probíhají vždy ve středu od 14:30 – 16:00 nebo 16:00 – 17 hodin tamtéž.

Cvičení je zaměřeno na celkový rozvoj pohybových dovedností, jehož součástí je všeobecná gymnastická průprava, cvičení s náčiním, správné držení těla a základy akrobacie.

Máte další dotazy? Volejte 603 439 607, pište na SKTriumf@seznam.cz, koukněte na náš web sktriumf.webnode.cz nebo na facebook.com/sktriumf. A úplně nejlépe uděláte, když ve středu přijdete, trénink si zdarma vyzkoušíte a na vše se doptáte osobně.Těšíme se na vás!