Aktualizováno 16. listopadu 2023

Mateřské centrum Frydolínek

BĚHEM LETNÍCH PRÁZDNIN JE VE FRYDOLÍNKU ZAVŘENO.

V ROCE 2020  JSME OSLAVILI  20. LET OD ZALOŽENÍ MC FRYDOLÍNEK

Hernička pro děti, dopolední pohybové hry s výtvarným koutkem a loutkovým divadlem. Pro děti je připravena herna plná hraček, bazének se skluzavkou, pro holčičky kuchyňka, pro chlapečky dětská dílna. Po celou dobu je pro děti připravený výtvarný koutek, v  tělocvičně mohou vaše děti využít různé prolézačky a sestavy z WESCO  kostek, odrážedla a autíčka. Od 11 hodin je pro děti připravený program – maňásková pohádka, básničky a písničky s ukazováním a s hudebními nástroji, cvičení v tělocvičně s padákem.

Otvírací doba

• úterý 9:00 – 13:30
  • čtvrtek 9:00 – 13:30

V pondělí, středu a pátek dopoledne je objekt sokolovny uzavřen. (otevřeno pouze pro dopolední hernu bez maminek a nájemcům)

• jednorázové vstupné 150 Kč / dítě (dopoledne, doprovod zdarma)
  • členové Sokola 100 Kč, sourozenec od 1 roku 60 Kč (do 1 roku zdarma)
  • permanentka (pro členy Sokola) 8 vstupů 720 Kč
  • členství v Sokole (roční známka pro děti) 200 Kč

Rádi využijeme v našem mateřském centru hračky, odstrkovadla, chodítka po vašich dětech.

Dopoledne bez maminek

Zápisy na školní rok 2024/25 začínají 2.května 2024 – mailem nebo telefonicky na 602 974 854.

MÍSTA JSOU OBSAZENA

• pondělí, středa a pátek 8:30 – 13:00
  • pro děti od 2 let

Pro děti je připraven program ve kterém nechybí divadélko, výtvarné tvoření, písničky a básničky. Dětem je k dispozici herna a tělocvična,  za pěkného počasí chodíme ven na zahradu, kde jsou prolézačky a pískoviště. Děti se schází od 8:30 do 9:00 a rodiče si je vyzvedávají mezi 12:30 – 13:00. Dětem se celé dopoledne věnují 2 učitelky (počet dětí omezen na max. 15).

Co s sebou: věci na převlečení, bačkorky, náhradní oblečení (popř. plenky), svačinka a pití (vše podepsané).

Dítě je nutné přihlásit předem. Podmínkou je členství dítěte v Sokole (přihlášku je možné vyplnit na místě).

Přednost mají děti přihlášené k pravidelné docházce před dětmi, které chodí jednorázově.

• cena za dopoledne 400 Kč
  • + členství v Sokole (jednorázový roční poplatek) 200 Kč

Bližší informace na tel: 737 575 701 nebo info@sokolhostivar.cz

MC Frydolínek zahájilo svou činnost 2. října 2000. Z prostoru původního marionetového divadélka a zasedací místnosti TJ. Sokola Hostivař jsme vytvořili prostor MC Frydolínek, kde se nachází herna s hračkami a sezení pro maminky. Původní marionetovou scénu jsme využili na maňásková představení, které hrajeme pro děti dopoledne, kdy je otevřeno pro rodiče s dětmi, od 11 hodin. Také  využíváme tělocvičnu a každý rok doplňujeme její vybavení, aby byl její prostor pro děti, co nejvíc zábavný. Jsou to různé žíněnkové sestavy od firmy WESCO, prolézačky, tunely, houpačky a skluzavky.