Uzavření sokolovny

18. prosince 2020

5.prosince setkání s Mikulášem před Sokolovnou JIŽ OBSAZENO

1. prosince 2020

VOLNÝ TERMÍN JIŽ POUZE OD 18 HODIN. 5.prosince od 17, 17:30 a….

Sokolovna opět otevřena

28. listopadu 2020

Od 3. 12. je sokolovna otevřena pro omezené cvičení 10 osob. V….

Sokolská cvičení a příspěvky

Milí členové našeho Sokola Hostivař, pokud jste si zaplatili cvičení na podzim, budeme se snažit, abyste, po otevření sportovišť, mohli zaplacené hodiny vychodit. Protože, díky uzavření naší Sokolovny, nemáme žádný příjem, nemůžeme vám oddílové příspěvky vracet.

Zavření Sokolovny jsme využili, díky dotaci od MHMP a ČOS, ke kompletní rekonstrukci sociálních zařízení pro ženy a muže v suterénu u šaten. Také svépomocí malujeme a natíráme, vyklízíme, uklízíme, aby naše Sokolovna byla hezčí.

Ale už nám chybíte, je tu prázdno.

Děkujeme za pochopení, těšíme se na vás. Za TJ. Sokol Hostivař Petra Šikýřová – jednatelka.

Uzavření sokolovny

Z důvodů vládních opatření je sokolovna pro sport do odvolání uzavřena. Děkujeme za pochopení a přejeme všem příjemné vánoční svátky a dobrý sportovní rok 2021.

TJ Sokol Hostivař

17. 12. Cvičení dětí venku

Vánoční hodina cvičení PD bude ve čtvrtek 17. 12.venku v parku před sokolovnou.

LOUTKOVÉ DIVADLO 13.ZÁŘÍ OD 16 HOD. – TŘI PRASÁTKA

ne Události